Відеокарта Asus Quadro RTX A2000 90SKC000-M6VAN0
Asus Quadro RTX A2000 90SKC000-M6VAN0 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus Quadro RTX A2000 90SKC000-M6VAN0
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Karta graficzna Nvidia RTX A2000 12GB, GDDR6, 4x DisplayPort, 70W,PCI | 3 526 zł |
GPU Asus Nvidia RTX A2000 12GB 90SKC000-M6VAN0 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 3 594 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Karta graficzna Asus Nvidia RTX A2000 12GB GDDR6 4x | 3 447 zł |
Karta graficzna Asus Nvidia RTX A2000 12GB, GDDR6, 4x DisplayPort, 70W,PCI | 3 336 zł |
ASUS NVIDIA Quadro RTX 5000, 16GB GDDR6 | 3 504 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →