Karta graficzna Asus Quadro RTX A2000 90SKC000-M6VAN0
Asus Quadro RTX A2000 90SKC000-M6VAN0 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus Quadro RTX A2000 90SKC000-M6VAN0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Karta graficzna Nvidia RTX A2000 12GB, GDDR6, 4x DisplayPort, 70W,PCI | 3 526 zł |
GPU Asus Nvidia RTX A2000 12GB 90SKC000-M6VAN0 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 3 594 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Karta graficzna Asus Nvidia RTX A2000 12GB GDDR6 4x | 3 447 zł |
Karta graficzna Asus Nvidia RTX A2000 12GB, GDDR6, 4x DisplayPort, 70W,PCI | 3 336 zł |
ASUS NVIDIA Quadro RTX 5000, 16GB GDDR6 | 3 504 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →