Відеокарта Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB
Фото 12 |
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB 24 ГБ / 2550 МГц24 ГБ / 2640 МГц |
|
Надзвичайно потужна відеокарта топового рівня з 24 ГБ відеопам'яті із «чотиритисячної» серії відеокарт GeForce (Ada Lovelace, 5 нм). В ієрархії серії займає лідируючу роль, істотно перевищуючи продуктивність як побратимів по сімейству, так і флагманські GPU NVIDIA минулих поколінь. Входить до лінійки продуктів для ентузіастів ROG Strix, позиціонується як продукт преміум-класу, орієнтований на ігри у високій роздільній здатності 4K.
Базисом Asus GeForce RTX 4060 ROG Strix OC є флагманський GPU AD102 з 16384 ядрами CUDA і розігнаною до 2550 МГц частотою. Для обміну даними з 24 ГБ відеопам'яті GDDR6X використовується 384-розрядна шина пам'яті з великою пропускною здатністю. Ключовою особливістю серії Ada Lovelace стали тензорні ядра четвертого покоління та RT-ядра класу 3.0, завдяки яким значно покращилася ефективність трасування променів та штучного масштабування зображення.
Враховуючи, що перед нами карта для ентузіастів, Asus дуже серйозно підійшла до будь-якої дрібниці. Для живлення використовується серйозно допрацьований цифровий конвертер живлення, що сприяє більш ефективному розгону. Литий кожух, рамка та бекплейт надають пристрою додаткову жорсткість, не даючи масивній основі продавитись або деформуватися під власною вагою. Кожух прикрашений комплексним адресним підсвічуванням з підтримкою системи синхронізації Asus Aura Sync.
Продуктивна система охолодження з повністю переробленою випарною камерою, масивним радіатором та трьома вентиляторами Axial-tech забезпечує ефективне відведення тепла від GPU та чіпів пам'яті навіть при суттєвому розгоні. Ну, а для спрощення цього розгону в комплекті з карткою поставляється пакет ПО GPU Tweak II. Крім розваг NVIDIA позиціонують її в ролі надзвичайно потужного інструменту для 3D-рендерінгу, створення тривимірної графіки, обробки авторського контенту, а також роботи з ІІ та нейромережами. Зокрема користувачеві надається повний спектр програмно-апаратних рішень від NVIDIA, включаючи NVIDIA Broadcast, Reflex та повноцінний пакет ПЗ Studio для роботи з тривимірною графікою, освітленням та анімацією.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB
Усі ціни 6 →ASUS GeForce RTX 4090 ROG STRIX Gaming 24GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0441 | 9 690 zł |
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 24GB GDDR6X 384bit DLSS 3 | 9 599 zł |
Karta graficzna Asus ROG STRIX GeForce RTX 4090 | 10 013 zł |
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 24GB GDDR6X 384bit DLSS 3 | 9 599 zł |
Karta VGA Asus GeForce RTX 4090 ROG-STRIX-RTX4090-24G-GAMING 24GB GDDR6X 3 | 10 150 zł |
ROG Strix GeForce RTX 4090 24GB GDDR6X GAMING | 10 127 zł |
Модификації Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB
Ціни на Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB | від 9 599 zł | 7 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix OC 24GB | від 9 499 zł | 12 пропозицій |