Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC (ROG-STRIX-RTX4070TIS-O16G-GAMING)
Фото 18 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC 16 ГБ / 2640 МГц16 ГБ / 2700 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG STRIX OC - 16GB GDDR6X RAM - Karta graf | 5 099 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG STRIX Gaming OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-ASU- | 4 999 zł |
Karta graficzna ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti Super OC Edition 16GB D | 5 099 zł |
Karta graficzna ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti Super OC Edition 16GB D | 5 099 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix | від 5 133 zł | 11 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC | від 4 991 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →