Karta graficzna Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC (ROG-STRIX-RTX4070TIS-O16G-GAMING)
Zdjęcia 18 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC 16 GB / 2640 MHz16 GB / 2700 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG STRIX Gaming OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-ASU- | 4 999 zł |
Karta graficzna ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti Super OC Edition 16GB D | 5 099 zł |
Karta graficzna Asus ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16GB GDDR6X (R | 4 991 zł |
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti Super OC Edition 16GB GDDR6X 256bit DLS | 5 099 zł |
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti Super OC Edition 16GB GDDR6X 256bit DLS | 5 099 zł |
Modyfikacje Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC
Ceny na Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix | od 5 123 zł | 11 oferty | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ROG Strix OC | od 4 991 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →