Karta graficzna Asus GeForce GT 710 2GB DDR3 EVO
Zdjęcia 5 |
Asus GeForce GT 710 2GB DDR3 EVO 2022 rokkrótka |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce GT 710 2GB DDR3 EVO
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS GeForce GT 710 2 GB DDR3 EVO niskoprofilowa karta graficzna do cichyc | 189 zł |
ASUS GeForce GT 710 - 2GB GDDR3 RAM - Karta graficzna | 242 zł |
ASUS GeForce GT 710 EVO LP 2GB DDR3 64bit | 219 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce GT710 2GB DDR3 EVO | 241 zł |
ASUS Karta graficzna ASUS GeForce GT710 2GB DDR3 EVO | 216 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →