Karta graficzna Sapphire Radeon RX 7800 XT PURE 16GB (11330-03-20G)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Sapphire Radeon RX 7800 XT PURE 16GB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 7800 XT PURE 16GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sapphire Pure AMD Radeon RX 7800 XT Gaming OC 16GB GDDR6 Dual HDMI/Dual DP | 2 399 zł |
Karta graficzna Sapphire PCI-Ex Radeon RX 7800 XT PURE 16GB GDDR6 (256bit) | 2 459 zł |
Sapphire Radeon RX 7800 XT Pure OC - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 584 zł |
Sapphire Radeon RX 7800 XT Pure 16GB GDDR6 GR-ATIP-SAP-463 | 2 599 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Pure Radeon RX 7800 XT 16GB | 2 683 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →