Karta graficzna Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB (DUAL-RTX3050-O6G)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB 6 GB / 1500 MHz6 GB / 1537 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 6 GB GDDR6 karta graficzna dla gracz | 876 zł |
ASUS GeForce RTX 3050 DUAL OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 899 zł |
ASUS Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC 6GB | 973 zł |
Karta graficzna Asus Dual GeForce RTX 3050 OC 6GB GDDR6 (DUAL-RTX3050-O6G) | 882 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 6GB GDDR6 128bit DLSS | 899 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB
Ceny na Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 3050 Dual 6GB | od 985 zł | 1 oferta | ||
Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB | od 874 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →