Karta graficzna Asus GeForce RTX 3050 Dual V2 OC 8GB
Zdjęcia 13 |
Asus GeForce RTX 3050 Dual V2 OC 8GB |
|
6-pinowe oparte są na chipach GA107 (zamiast GA106 na 8-pinowym).
Pod względem podstawowych specyfikacji, takich jak liczba rdzeni CUDA, szerokość magistrali czy pamięć wideo, nie różnią się one od (oryginalnych), jednak wymiana chipa i dodatkowe optymalizacje pozwoliły zmniejszyć pobór mocy ze 130 W do 115 W.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 3050 Dual V2 OC 8GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Dual NVIDIA GeForce RTX 3050 OC 90YV0GH6-M0NA00 | 1 098 zł |
ASUS GeForce RTX 3050 DUAL OC V2 - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 119 zł |
ASUS GeForce RTX 3050 DUAL 8GB OC V2 GR-GFP-ASU-0511 | 1 419 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 3050 V2 OC Edition 8GB GDDR6 128bit DLSS | 1 159 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 3050 V2 OC Edition 8GB GDDR6 128bit DLSS | 1 159 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →