Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2 (N30502-08D6-1711VA41)
Zdjęcia 4 |
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2 8 GB / 1777 MHz8 GB / 1792 MHz |
|
6-pinowe oparte są na chipach GA107 (zamiast GA106 na 8-pinowym).
Pod względem podstawowych specyfikacji, takich jak liczba rdzeni CUDA, szerokość magistrali czy pamięć wideo, nie odbiegają one od (oryginalnych), jednak wymiana chipa i dodatkowe optymalizacje pozwoliły nam zmniejszyć pobór mocy ze 130 W do 115 W. W.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INNO3D GeForce RTX 3050 Twin X2 V2 8192 MB GDDR6 N30502-08D6-1711VA41 | 1 208 zł |
Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 V2 - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 999 zł |
INNO3D Karta graf. INNO3D GEFORCE RTX 3050 TWIN X2 | 1 095 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 8GB GDDR6 (N30502-08D6-171 | 994 zł |
Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 8GB GDDR6 128bit DLSS | 999 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2
Ceny na INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2 | od 994 zł | 9 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 OC V2 | od 1 044 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →