Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 OC WHITE (N406T2-08D6X-171153W)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 OC WHITE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 OC WHITE
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 OC White 8GB GDDR6 - N406T2-08D6X-17115 | 2 333 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 OC White - 8GB GDDR6 RAM - Karta grafic | 2 044 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 OC WHITE 8GB GDDR6X DLSS 3 GR-GFP-I3D-0 | 2 049 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 OC White 8GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 2 059 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 OC White 8GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 2 059 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →