Відеокарта INNO3D GeForce GT 1030 0DB (N1030-1SDV-E5BL)
INNO3D GeForce GT 1030 0DB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce GT 1030 0DB
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Inno3D N1030-1SDV-E5BL GeForce GT 1030 2 GB GDDR5 - karty graficzne GeForc | 438 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce GT 1030 2GB GDDR5 (N1030-1SDV-E5BL) | 374 zł |
Inno3D GeForce GT 1030 2GB GDDR5 64bit | 396 zł |
Inno 3D GeForce GT 1030 2Go GDDR5, N1030-1SDV-E5BL | 396 zł |
Inno3D GeForce GT 1030 2GB GDDR5 64bit | 409 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →