Karta graficzna INNO3D GeForce GT 1030 0DB (N1030-1SDV-E5BL)
INNO3D GeForce GT 1030 0DB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce GT 1030 0DB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno3D N1030-1SDV-E5BL GeForce GT 1030 2 GB GDDR5 - karty graficzne GeForc | 438 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce GT 1030 2GB GDDR5 (N1030-1SDV-E5BL) | 377 zł |
Inno3D GeForce GT 1030 2GB GDDR5 64bit | 408 zł |
Inno 3D GeForce GT 1030 2Go GDDR5, N1030-1SDV-E5BL | 404 zł |
Inno3D GeForce GT 1030 2GB GDDR5 64bit | 409 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →