Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V1 (N30502-08D6-1190VA42)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V1 8 GB / 1777 MHz8 GB / 1822 MHz |
|
RTX 3050 oparte są na chipach GA106 z dodatkowym 8-pinowym zasilaniem i poborem mocy na poziomie 130 W.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V1
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 NVIDIA 8 Go GDDR6 N30502-08D6-1190VA42 | 1 578 zł |
Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 849 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 3050 Twin X2 8GB | 1 250 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 3050 Twin X2 8GB N30502-08D6-1190VA42 | 1 250 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V1
Ceny na INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V1 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V1 | od 849 zł | 10 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 OC V1 | od 1 219 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →