Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 OC V2 (N30502-08D6X-1711VA41)
Zdjęcia 4 |
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 OC V2 8 GB / 1777 MHz8 GB / 1792 MHz |
|
6-pinowe oparte są na chipach GA107 (zamiast GA106 na 8-pinowym).
Pod względem podstawowych specyfikacji, takich jak liczba rdzeni CUDA, szerokość magistrali czy pamięć wideo, nie odbiegają one od (oryginalnych), jednak wymiana chipa i dodatkowe optymalizacje pozwoliły nam zmniejszyć pobór mocy ze 130 W do 115 W. W.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 OC V2
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VGA Inno3D RTX3050 8 GB Twin 2X OC N30502-08D6X-1711VA41 | 1 355 zł |
No name INNO3D GeForce RTX 3050 Twin X2 OC V2, 8192 MB GDDR6 | 1 296 zł |
Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 OC 8GB GDDR6 128bit DLSS | 1 049 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 OC 8GB GDDR6 (N30502-08D6X | 1 054 zł |
Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 OC 8GB GDDR6 128bit DLSS | 1 049 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 OC V2
Ceny na INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 OC V2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2 | od 994 zł | 8 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 OC V2 | od 1 044 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →