Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR (N30602-12D6-119032AH)
Zdjęcia 4 |
INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR 12 GB / 1777 MHz12 GB / 1792 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno 3D Geforce Rtx 3060 Twin X2 Lhr N30602-12D6-119032AH Karta Graficzna | 1 607 zł |
Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 LHR - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 279 zł |
Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 LHR 12GB GDDR6 GR-GFP-I3D-0006 | 1 249 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 12GB GDDR6 (N30602-12D6-11 | 1 249 zł |
Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 12GB GDDR6 192bit DLSS | 1 582 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR
Ceny na INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR | od 1 249 zł | 19 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 OC LHR | od 1 354 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →