Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC WHITE (N407S2-126XX-186162W)
Zdjęcia 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC WHITE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC WHITE
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INNO3D nVidia GeForce RTX 4070 Super Twin X2 OC White 12 GB GDDR6X 2505 MH | 3 519 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 Super Twin X2 OC White 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 099 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC WHITE - DARMOWY P | 3 140 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC WHITE | 3 174 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →