Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti X3 (N407T3-126X-186148N)
Zdjęcia 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 Ti X3 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 Ti X3
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Innoc3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12288 MB GDDR6X N407T3-126X-186148N | 4 495 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 3 412 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12GB DLSS 3 | 4 199 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12GB DLSS 3 N407T3-126X-1861 | 4 199 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →