Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 OC WHITE (N407TS2-166XX-186156W)
Zdjęcia 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 OC WHITE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 OC WHITE
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INNO3D VGA RTX 4070 TI Super Twin X2 OC biały | 4 968 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti Super Twin X2 OC White 16GB DLS | 4 268 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER Twin X2 OC WHITE 16GB GDDR6X DLSS 3 GR-GF | 3 999 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti Super Twin X2 OC White 16GB DLS | 4 268 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti Super Twin X2 OC White 16GB DLS | 4 268 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →