Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 (N40602-08D6-173051N)
Zdjęcia 4 |
INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 8 GB / 2460 MHz8 GB / 2490 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno3D GeForce RTX 4060 Twin X2 karta graficzna 8 GB GDDR6 1 x HDMI 3 x DP | 1 698 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Twin X2 - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 389 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Twin X2 8GB GDDR6X DLSS 3 GR-GFP-I3D-0031 | 1 369 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Twin X2 8GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 1 421 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 OC 8GB GDDR6 DLSS 3 - DARM | 1 474 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 OC 8GB GDDR6 DLSS 3 | 1 476 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 OC 8GB GDDR6 DLSS 3 | 1 563 zł |
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2
Ceny na INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 | od 1 369 zł | 7 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 OC | od 1 369 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →