Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 (N406T2-08D6-171153N)
Zdjęcia 4 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 8 GB / 2535 MHz8 GB / 2565 MHz |
|
Wysokiej klasy zamiennik poprzednich procesorów graficznych NVIDIA średniej klasy, takich jak GTX 1060, GTX 1660 i RTX 2060, przeznaczony dla graczy preferujących rozdzielczość 1080p. Należy do średniej półki cenowej, wchodzi w skład uniwersalnej serii INNO3D Twin kładącej nacisk na wydajność i wysoką jakość chłodzenia. Pod względem konstrukcyjnym radykalnie różni się od próbki referencyjnej: długość płytki drukowanej jest umiarkowana 25 cm, karta zajmuje 2 gniazda, do tego zastosowano parę wentylatorów 88 mm i masywny aluminiowy radiator z pięcioma rurkami cieplnymi ochłodzić środkowe elementy.
Rolę podstawy pełni masywna miedziana płyta, która całkowicie zakrywa płytkę drukowaną, pomagając jej uniknąć odkształcenia pod własnym ciężarem. Dość niski pobór mocy wynoszący 160 W pozwala ograniczyć montaż do stosunkowo prostego i niedrogiego zasilacza o mocy 550 W. INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 zbudowano na procesorze graficznym AD106. Kryształ zawiera 4352 procesory strumieniowe, jego częstotliwość jest podkręcona do 2535 MHz.
Z kolei bufor wideo pracuje z częstotliwością 18000 MHz, wykorzystując 128-bitowy interfejs wymiany danych. Podobnie jak inne karty z „czterotysięcznej” serii GeForce, posiada ona wszystkie zaawansowane funkcje procesorów graficznych NVIDIA, w tym zmodyfikowane sprzętowe rdzenie ray tracingu oraz nową generację rdzeni tensorowych z obsługą DLSS 3 i Shader Execution Reordering.
DLSS 3 zawiera niestandardowy silnik sprzętowy Optical Flow Accelerator, który tworzy dodatkowe interpolowane klatki z istniejących, zwiększając średnią liczbę klatek na sekundę i czyniąc rozgrywkę płynniejszą. Ogólnie rzecz biorąc, model ten jest w stanie zapewnić stabilną liczbę klatek na sekundę powyżej 60 FPS przy ustawieniach „Full HD + ultra” w Starfield, Dying Light 2, GTA 5 i innych hitach ostatnich lat. Podczas aktualizacji obrazu do 2K najprawdopodobniej będziesz musiał obniżyć ustawienia grafiki i użyć DLSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Kup INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2
Wszystkie ceny 19 →Inno3D N406T2-08D6-171153N karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti 8 Go | 1 799 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 779 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 8GB GDDR6X DLSS 3 GR-GFP-I3D-0027 | 1 799 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 8GB | 1 799 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 8GB | 1 799 zł |
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2
Ceny na INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 | od 1 779 zł | 19 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 OC | od 1 799 zł | 10 oferty |