Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB X3 OC (N406T3-08D6X-171153L)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB X3 OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB X3 OC
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno3D GeForce RTX 4060Ti X3 OC 8 GB N406T3-08D6X-171153L | 1 934 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X3 OC - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 298 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X3 OC 8GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 1 999 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060Ti X3 OC 8GB GDDR6 1xHDMI 3xDP N406 | 2 164 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X3 OC 8GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 1 999 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →