Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER ICHILL FROSTBITE (C408S-166XX-1870FB)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER ICHILL FROSTBITE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER ICHILL FROSTBITE
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno3D iChill GeForce RTX 4080 Super NVIDIA 16GB GDDR6X C408S-166XX-1870FB | 6 287 zł |
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER iCHILL Frostbite - 16GB GDDR6X RAM - Karta g | 5 399 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4080 Super iChill Frostbite 16GB DLSS 3 | 6 150 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER iCHILL Frostbite 16GB GDDR6X | 5 831 zł |
Inno3d C408S-166XX-1870FB | 6 593 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →