Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 OC WHITE (N40602-08D6X-173051W)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 OC WHITE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 OC WHITE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno 3D Geforce Rtx 4060 Twin X2 210285 Karta Graficzna Szary 226 x 4 x 12 | 1 850 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Twin X2 OC White 8GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 1 559 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! INNO3D GeForce RTX 4060 Compact 8GB GDDR6 1xHDMI 3xDP | 1 445 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Compact 8GB | 1 480 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 COMPACT 8 GB GDDR6 N40601-08D6-173 | 1 584 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →