Karta graficzna INNO3D GeForce GTX 1650 TWIN X2 OC V3 (N16502-04D6X-171330N)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce GTX 1650 TWIN X2 OC V3 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce GTX 1650 TWIN X2 OC V3
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno3D Karta graficzna GeForce GTX 1650 Twin X2 OC V3 NVIDIA 4 GB GDDR6 N1 | 853 zł |
Inno3D GeForce GTX 1650 Twin X2 OC V3 - 4GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 748 zł |
INNO3D Karta graficzna INNO3D GeF GTX 1650 TWIN X2 OC V3 4GB | 705 zł |
GeForce GTX 1650 TWIN X2 OC V3 4GB | 776 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce GTX 1650 Twin X2 OC V3 4GB GDDR6 (N16502-04 | 650 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →