Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC WHITE (N408S3-166XX-18703259)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC WHITE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC WHITE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4080 Super X3 OC Biały 16GB DLSS 3 N408 | 5 299 zł |
Inno3D GeForce RTX 4080 Super OC White 16GB GDDR6X 256bit DLSS 3 | 5 299 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC WHITE | 5 459 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →