Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 (N406T2-16D6-178055N)
Zdjęcia 4 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 16 GB / 2535 MHz16 GB / 2565 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INNO3D GeForce RTX 4060Ti Twin X2 16Go N406T2-16D6-178055N | 2 089 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 049 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 16GB DLSS 3 | 2 089 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 16GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 2 089 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2
Ceny na INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 | od 2 049 zł | 12 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC | od 2 079 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →