Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 (N407S2-126X-186162N)
Zdjęcia 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 12 GB / 2475 MHz12 GB / 2505 MHz |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2
Wszystkie ceny 6 →RTX 4070 Super 12GB Inno3D Twin X2 GDDR6X N407S2-126X-186162N | 3 412 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 SUPER Twin X2 - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 2 899 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 SUPER Twin X2 12GB GDDR6X DLSS 3 GR-GFP-I3D-0041 | 2 849 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 Super Twin X2 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 2 759 zł |
Inno3d Rtx 4070 Super Twin X2 12gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany N407S2- | 3 266 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2-12 GB GDDR6X 1 x HDMI 3 x DP N407S2- | 3 374 zł |
Super aktualizacja
Inno3D GeForce RTX 4070 Super Twin X2 to karta graficzna, która zastąpiła oryginalny RTX 4070. Przy niemal stałym koszcie wersja Super jest o około 20% szybsza w grach, co odpowiada wydajności już droższego RTX 4070 Ti. Krótko mówiąc, RTX 4070 Super to obecnie najtańsza karta graficzna NVIDIA o pojemności 12 GB.
Do gier i pracy
Duża ilość pamięci wideo jest potrzebna nie tylko w grach w rozdzielczości 2,5K czy 4K, ale także w aplikacjach opartych na sztucznej inteligencji. Jeśli zwykły RTX 4070 był nadal zasilany klasycznym złączem 6+2-pin, to zaktualizowany Super wymaga progresywnego złącza 16-pin. Na szczęście Inno3D starannie umieściło w pudełku z kartą graficzną przejściówkę z dwóch złączy 6+2-pinowych na jedno złącze 6-pinowe.
Żadnego hałasu i kurzu
Dwuszczelinowa chłodnica Twin X2 składa się z pięciu niklowanych rurek zapewniających odporność na korozję oraz szereg aluminiowych żeberek, które odprowadzają ciepło od procesora graficznego, układów pamięci i mosfetów. Płyta tylna pełni funkcję usztywniacza i posiada szczeliny umożliwiające konwekcję. Dwa wentylatory o średnicy 9 cm obsługują pracę półpasywną.
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2
Ceny na INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 | od 2 759 zł | 6 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC | od 2 959 zł | 4 oferty |