Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC (N407S2-126XX-186162N)
Zdjęcia 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC 12 GB / 2475 MHz12 GB / 2505 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno3D GEFORCE RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC NVIDIA 12 Go GDDR6X N407S2-126XX- | 3 916 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Super Twin X2 OC 12GB DLSS 3 | 2 772 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Super Twin X2 OC 12GB DLSS 3 N407S | 2 767 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 Super Twin X2 OC 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 2 959 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 Super Twin X2 OC 12GB GDDR6X - darmowy odbiór w 22 | 2 959 zł |
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC
Ceny na INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 | od 2 759 zł | 8 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC | od 2 767 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →