Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC
Zdjęcia 6 |
MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC V513-642R | 2 959 zł |
MSI GeForce RTX 4070 SUPER VENTUS 2X OC WHITE - 12GB GDDR6X RAM - Karta gr | 3 122 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC GDDRX6 192bit | 2 996 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Super Ventus 2X White OC 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 2 959 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC GDDRX6 192bit | 2 996 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →