Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 COMPACT (N40601-08D6-173050N)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4060 COMPACT |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4060 COMPACT
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INNO3D GeForce RTX 4060 Compact 8GB N40601-08D6-173050N | 1 399 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Compact - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 359 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Compact 8GB GDDR6X DLSS 3 GR-GFP-I3D-0033 | 1 399 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Compact 8GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 1 439 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 4060 Compact 8GB GDDR6 (N40601-08D6-173 | 1 417 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Compact 8GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 1 439 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →