Karta graficzna Gainward GeForce RTX 4060 Pegasus (NE64060019P1-1070E)
Zdjęcia 8 |
Gainward GeForce RTX 4060 Pegasus |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gainward 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gainward.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gainward GeForce RTX 4060 Pegasus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gainward GeForce RTX 4060 Pegasus 8 GB GDDR6 - NE64060019P1-1070E 4083 | 1 719 zł |
Karta graficzna Gainward GeForce RTX 4060 Pegasus 8GB GDDR6 (471056224-408 | 1 496 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! gainward europe GAINWARD GeForce RTX 4060 Pegasus 8G | 1 515 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →