Karta graficzna Gainward GeForce RTX 3060 Ghost (NE63060019K9-190AU)
Wideo 9Zdjęcia 7 |
Gainward GeForce RTX 3060 Ghost 12 GB / 1777 MHz12 GB / 1837 MHz |
|
Zrównoważona i wydajna karta graficzna do gier klasy średniej z 2021 roku oparta na procesorze graficznym Nvidia GA106 (mikroarchitektura Ampere, 8 nm). Różni się od podobnych modeli innych producentów umiarkowanym kosztem i zastosowaniem zastrzeżonego dwuslotowego systemu rozpraszania ciepła, który składa się z miedzianych rurek cieplnych z aluminiowym żebrowaniem i parą wytrzymałych wentylatorów.
Warto zauważyć, że wentylatory automatycznie przestają pracować w trybie bezczynności (technologia Zero RPM FAN), a karta graficzna Gainward GeForce RTX 3060 Ghost całkowicie się wycisza. Model ten jest przeznaczony do stosowania w konfiguracjach systemów do gier średniej półki cenowej wyposażonych w monitory o rozdzielczości FullHD / WQHD. Procesor graficzny GA106 jest wyposażony w rdzenie RT drugiej generacji, które umożliwiają tworzenie realistycznych trójwymiarowych obrazów metodą ray tracing (Real-Time Ray Tracing) w czasie rzeczywistym, co przenosi odbicia i oświetlenie na zupełnie nowy poziom.
Taka karta graficzna może zagwarantować komfortową liczbę klatek na sekundę we wszystkich grach klasy AAA z lat 2015-2021 przy wysokich lub maksymalnych ustawieniach graficznych. Dostępna jest również pełna gama innowacji sprzętowych i programowych Nvidii dla graczy, w tym strumieniowanie z przyspieszeniem sprzętowym, ultraszybkie ładowanie tekstur z dysków SSD oraz zaawansowana jednostka przetwarzania wideo do szybkiego kodowania/dekodowania wideo w rozdzielczości 4K/8K.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gainward 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gainward.
Kup Gainward GeForce RTX 3060 Ghost
Wszystkie ceny 11 →Gainward Vga Gainward Rtx 3060 2430 Karta Graficzna Czarny 12 GB | 1 664 zł |
Gainward GeForce RTX 3060 - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 387 zł |
Gainward GeForce RTX 3060 Ghost 12GB GR-GFP-GNW-0010 | 1 299 zł |
Gainward GeForce RTX 3060 Ghost 12GB GDDR6 192bit DLSS | 1 319 zł |
GAINWARD GeForce RTX3060 GHOST 12G GDDR6 graphics board NE63060019K9-190AU | 3 216 zł |
Modyfikacje Gainward GeForce RTX 3060 Ghost
Ceny na Gainward GeForce RTX 3060 Ghost |
---|---|---|---|---|
Gainward GeForce RTX 3060 Ghost | od 1 299 zł | 12 oferty | ||
Gainward GeForce RTX 3060 Ghost OC | od 3 491 zł | 1 oferta |