Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 (N407TS2-166X-186156N)
Zdjęcia 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 16 GB / 2610 MHz16 GB / 2640 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RTX 4070 Ti Super 16GB Inno3D Twin X2 GDDR6X VCI-RTX4070TIS-TX2N | 4 582 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER Twin X2 16GB GDDR6X DLSS 3 GR-GFP-I3D-004 | 3 899 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti Super Twin X2 16GB GDDR6X 256bit DLSS 3 | 3 909 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER Twin X2 16GB GDDR6X (N407 | 3 915 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti Super Twin X2 16GB GDDR6X 256bit DLSS 3 | 3 948 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2
Ceny na INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 | od 3 899 zł | 11 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 OC | od 3 899 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →