Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2 (N30602-08D6-11902130)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2 8 GB / 1777 MHz8 GB / 1875 MHz |
|
Notatka! Karta graficzna może być LHR w sklepie, do którego byłeś!
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RTX 3060 8GB Inno3D Twin X2 N30602-08D6-11902130 | 1 579 zł |
Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 8GB GDDR6 GR-GFP-I3D-0004 | 1 419 zł |
Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 8GB GDDR6 128bit DLSS | 1 199 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name INNO3D GeForce RTX 3060 Twin X2, 8192 MB pamię | 1 431 zł |
Inno3D Karta graficzna RTX3060 Twin X2 LHR 8 GB GDDR6 HDMI 3xDP N30602-08D | 1 681 zł |
Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 LHR 8GB GDDR6 | 1 324 zł |
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2
Ceny na INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2 | od 1 199 zł | 7 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2 OC | od 1 299 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →