Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC WHITE (N406T2-16D6X-178055W)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC WHITE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC WHITE
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno3D N406T2-16D6X-178055W karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti 16 | 2 149 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 OC White - 16GB GDDR6 RAM - Karta grafi | 2 199 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin X2 OC White 8GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 2 149 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti TWIN X2 OC WHITE 16GB GDDR6 DLS | 2 309 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →