Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G
Wideo 3Zdjęcia 6 |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G 16 GB / 2685 MHz16 GB / 2685 MHz White Edition |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G Karta graficzna - 16GB GDDR6 18G | 2 149 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 533 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0320 | 2 279 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 2 349 zł |
Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Gaming X Slim 16G GDDR6 128bit GeForce | 2 069 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G
Ceny na MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G | od 2 069 zł | 17 oferty | ||
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G | od 2 318 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →