Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G V1 (912-V398-035)
Zdjęcia 5 |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G V1 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G V1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X 12GB GDDR6 | 1 919 zł |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X V1 12GB GDDR6 192bit | 1 959 zł |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X V1 12GB GDDR6 192bit | 2 249 zł |
Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X V1 12GB | Bezpłatny transpor | 1 959 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! msi Karta graficzna Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G V1 | 1 909 zł |
Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X V1 12GB | Bezpłatny transpor | 1 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →