Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC (912-V513-433)
Фото 5 |
MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC 12 ГБ / 2625 МГц12 ГБ / 2655 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI GeForce RTX 4070 Ti Ventus 2X 12G OC V513-413R | 3 247 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Ventus 2X OC 12GB DLSS 3 | 3 606 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 299 zł |
MSI Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12GB | 3 586 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC
Ціни на MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G | від 3 692 zł | 1 пропозиція | ||
MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC | від 3 247 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →