Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC (912-V513-433)
Zdjęcia 5 |
MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC 12 GB / 2625 MHz12 GB / 2655 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4070 Ti Ventus 2X 12G OC V513-413R | 3 199 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 299 zł |
Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12GB OC GDDRX6 192bit 3DP Ge | 3 333 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 299 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12GB | 3 886 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC
Ceny na MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G | od 3 701 zł | 1 oferta | ||
MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X 12G OC | od 3 199 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →