Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G
Відео 3Фото 6 |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G 16 ГБ / 2685 МГц16 ГБ / 2685 МГц White Edition |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G karta graficzna - RTX 4060 | 2 692 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE - 16GB GDDR6 RAM - Karta grafi | 2 515 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0354 | 2 376 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti Gaming X Slim White 16GB GDDR6 | 2 379 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G | 2 464 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16GB GDDR6 - darmowy odbiór w | 2 379 zł |
Відеоогляди
Модификації MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G
Ціни на MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G | від 2 149 zł | 23 пропозиції | ||
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G | від 2 376 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →