Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G
Wideo 3Zdjęcia 6 |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G 16 GB / 2685 MHz16 GB / 2685 MHz White Edition |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G karta graficzna - RTX 4060 | 2 519 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE - 16GB GDDR6 RAM - Karta grafi | 2 515 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0354 | 2 376 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Msi GeForce RTX 4060 Ti Gaming X Slim White 16GB GDD | 2 318 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G | 2 378 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16GB GDDR6 - darmowy odbiór w | 2 379 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G
Ceny na MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G | od 2 069 zł | 18 oferty | ||
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G | od 2 366 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →