Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC (N408S3-166XX-187049N)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC - 16GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 4 999 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4080 Super X3 OC Biały 16GB DLSS 3 | 5 299 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4080 Super X3 OC 16GB DLSS 3 N408S3-166 | 5 239 zł |
Inno3D GeForce RTX 4080 Super X3 OC 16GB GDDR6X 256bit DLSS 3 | 5 239 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →