Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC (N40702-126XX-185252N)
Zdjęcia 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC 12 GB / 2475 MHz12 GB / 2505 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RTX 4070 12 GB Inno3D Twin X2 OC GDDR6X N40702-126XX-185252N | 5 839 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Twin X2 OC 12GB DLSS 3 | 2 867 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Twin X2 OC 12GB DLSS 3 N40702-126X | 2 861 zł |
INNO3D GeForce RTX 4070 Twin X2 OC, 12288 MB GDDR6X | 2 899 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC
Ceny na INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 | od 2 599 zł | 16 oferty | ||
INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC | od 2 658 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →