Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER X3 OC (N407S3-126XX-186162L)
Zdjęcia 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER X3 OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER X3 OC
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RTX 4070 Super 12GB Inno3D Twin X3 OC GDDR6X 3Fan N407S3-126XX-186162L | 3 599 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 SUPER X3 OC 12GB GDDR6X X DLSS 3 GR-GFP-I3D-0043 | 3 099 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 4070 SUPER X3 OC 12GB GDDR6X (N407S3-12 | 3 085 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 Super X3 OC 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 099 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER X3 OC - DARMOWY PACZKOMAT OD | 3 222 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →