Karta graficzna Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR 12 GB / 1807 MHz12 GB / 1867 MHz |
|
Stosunkowo kompaktowa i wydajna karta graficzna 2021 klasy średniej do gier dla zrównoważonych, niedrogich komputerów do gier wyposażonych w monitory FullHD. Dotyczy kart graficznych klasy Lite Hash Rate, które są wyposażone w sprzętowy system blokowania kopania kryptowaluty Ethereum oraz niektórych innych altcoinów, których generacja oparta jest na popularnym algorytmie Ethash.
Kluczowym elementem karty graficznej Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR jest procesor graficzny Nvidia GA106 (Ampere, technologia procesowa 8 nm), wyposażony w rdzenie RT drugiej generacji, które pozwalają na budowanie realistycznych obrazów 3D z ray tracingiem (Real- Time Ray Tracing), zapewniając zupełnie nowy poziom wierności oświetlenia i odbić. Dzięki rdzeniom tensorowym trzeciej generacji obsługuje technologię inteligentnego skalowania w oparciu o algorytmy Deep Learning Super Sampling (DLSS).
Różni się od podobnych modeli innych producentów skromnymi gabarytami (tylko 200 mm długości), umiarkowanymi kosztami, obecnością fabrycznych profili podkręcania dla GPU oraz wykorzystaniem autorskiego systemu odprowadzania ciepła, który składa się z miedzianych rurek cieplnych z aluminium płetwy i parę trwałych wentylatorów Axial-tech. Karta graficzna ma umiarkowany pobór mocy (do 170 W) i łatwo mieści się w małych obudowach Minitower.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR
Wszystkie ceny 27 →ASUS GeForce Dual RTX 3060 12GB V2 OC Edition Gaming Grafikkarte GDDR6 Spe | 1 248 zł |
ASUS GeForce RTX 3060 DUAL OC V2 LHR - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 280 zł |
Asus Karta graficzna GeForce RTX 3060 DUAL OC V2 12GB GDDR6 192bit 3DP/HDM | 1 373 zł |
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 3060 V2 OC Edition 12GB | 1 329 zł |
ASUS GeForce RTX 3060 DUAL 12GB OC V2 GR-GFP-ASU-0289 | 1 329 zł |
Modyfikacje Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR
Ceny na Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 LHR | od 2 700 zł | 3 oferty | ||
Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR | od 1 248 zł | 27 oferty |