Karta graficzna Asus GeForce GTX 1630 Phoenix EVO 4GB
Zdjęcia 8 |
Asus GeForce GTX 1630 Phoenix EVO 4GB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce GTX 1630 Phoenix EVO 4GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Phoenix GeForce GTX 1630 4GB GDDR6 EVO to Twój bilet do gier na kompu | 746 zł |
ASUS Phoenix GeForce GTX 1630 EVO 4GB GDDR6 64bit | 759 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kara graficzna Asus GTX1630 4GB 4G-Evo-Phoenix 90YV0 | 751 zł |
Asus Phoenix Gtx 1630 Evo 4gb Gddr6 Graphic Card Czarny 90YV0I53-M0NA00 | 745 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →