Karta graficzna Asus Radeon RX 7800 XT TUF OC
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Asus Radeon RX 7800 XT TUF OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus Radeon RX 7800 XT TUF OC
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Radeon Rx 7800 90YV0JJ0-M0NA00 Karta Graficzna Szary 1509 x 592 x 319 | 2 451 zł |
ASUS Radeon RX 7800 XT TUF OC - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 546 zł |
Asus Karta graficzna Radeon RX 7800 XT TUF GAMING OC 16GB GDDR6 128bit 3DP | 2 705 zł |
ASUS Radeon RX 7800 XT TUF GAMING 16GB OC GR-ATIP-ASU-520 | 2 549 zł |
Karta graficzna ASUS TUF Gaming Radeon RX 7800 XT OC Edition 16GB | 2 519 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →