Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO 12 ГБ / 2505 МГц12 ГБ / 2550 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Dual GeForce RTX 4070 Super EVO 12GB GDDR6X PCIe 40 12GB GDDR6X DLSS | 2 870 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL EVO - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 3 049 zł |
Asus Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12G GDDRX6 192bit KGASUN40 | 3 102 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL EVO 12GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0627 | 3 099 zł |
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 4070 Super Evo 12GB | 2 966 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO | від 2 849 zł | 21 пропозиція | ||
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC | від 2 899 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →