Відеокарта Asus GeForce RTX 4080 SUPER Noctua OC (RTX4080S-O16G-NOCTUA)
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 4080 SUPER Noctua OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4080 SUPER Noctua OC
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS GeForce RTX 4080 SUPER 16 GB GDDR6X Noctua OC Edition karta graficzna | 6 286 zł |
ASUS GeForce RTX 4080 SUPER Noctua OC - 16GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 6 299 zł |
ASUS GeForce RTX 4080 SUPER NOCTUA Edition OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0626 | 6 290 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4080 Super Noctua OC Edition 16GB | 6 295 zł |
Karta graficzna Asus GeForce RTX 4080 SUPER Noctua OC 16GB GDDR6X (RTX4080 | 6 286 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4080 Super Noctua OC Edition 16GB RTX4080 | 6 295 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →